Metody

TAŚMY TAPE ON/OFF (KANAPKOWA)  Polega ona na wklejaniu włosów klientki między transparentne taśmy, na których znajdują się włosy. Złącze używane w tej metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry.  Taśmy przyklejane są równomiernie na włosach co nie obciąża i nie niszczy ich struktury. Dużą zaletą tej metody jest to, że łączenia są niewyczuwalne i niemal niewidoczne, a czas wykonywania jest bardzo krótki.  Tasiemki zakończone są taśmą klejącą, dzięki której włosy klientki są obklejone z dwóch stron. Okres noszenia to 4-6 tygodni.

KERATYNOWA (METODA NA CIEPŁO) Pasemka zakończone łuską keratynową zostają zespolone z wydzielonymi pasmami włosów klientki. Łączenie keratynowe mocowane jest w temperaturze 170-180 stopni Celsjusza, czyli w niższej od temperatury stosowanej przy prostowaniu włosów prostownicą (210-220 stopni), dlatego jest błędnym przekonaniem, że włosy się niszczą. Jest to również 100% bezpieczna metoda przedłużania dla naturalnych włosów. Zawarta w łusce keratyna posiada właściwości regeneracyjne, więc można ją śmiało stosować na suche, zniszczone i kruche włosy.  Przy idealnie dobranym kolorze włosów, zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny (bezbarwna keratyna), poza tym jest bardzo wytrzymały i niewielki. Gdy pojawi się odrost, czyli po upływie około 3 miesięcy (zależy od porostu), włosy należy zdjąć przy użyciu specjalnego remover’a. Przy ściąganiu włosów nie zawsze jest możliwe odzyskanie wszystkich pasm, dlatego podczas ponownego ich zakładania może zajść potrzeba ich uzupełnienia.

MIKRORINGI (METODA NA ZIMNO) Polega ona na doczepieniu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorystycznie do włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu urządzeń termicznych ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda na  MIKRORINGI pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużania, ponieważ jest w 100% odnawialna. Gdy pojawia się odrost doczepiane pasemka można podciągnąć, czyli zdjąć i założyć ponownie bliżej nasady włosa, używając nowych obrączek i nosić przez kolejne miesiące! Taki zabieg należy powtarzać co ok 3 miesiące.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *